Žürii tõstis Kayvo puhul esile tema suurt pühendumust ja kirge kohalike teenuste ning sisemiste protsesside mugavamaks muutmisel.
Justiits- ja digiminister Liisa Pakosta rääkis, et seekord otsustati rambivalgusesse tuua need inimesed, kelle nähtamatu, kuid kriitiline töö hoiab meie digiriiki püsti. "On oluline märgata rolle, mis jäävad tavaliselt suurte pealkirjade varju – sealhulgas kogukondade digihinged, kes aitavad teistel igapäevases digimaailmas toime tulla," rääkis Pakosta.
Esimese riikliku digiauhindade konkursi eesmärk on märgata ja tunnustada inimesi, kelle igapäevane töö viib edasi Eesti digitaalset tulevikku. Kokku anti galal välja kümme valdkondlikku auhinda ja kaks eriauhinda. Teiste seas tunnustati näiteks Linnar Viiki (Eesti digivisionäär) ja tarkvarafirmat Nortal (Aasta tehnoloogiaettevõte).